Sıklıkla Sorulan Sorular

Hastanenizde muayene olmak istiyorum. Ne yapmam gerekir?

Hastane ve yakınları, isterlerse ücretsiz servislerimizden de kullanarak, doğrudan hastanemize gelip, kayıtlarını yaptırıp muayene veya telefonla arayarak randevu alabilirler.

Önceden randevu almanız, sizlerin bekletilmemesi ve işlemlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesi açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

Randevu hastalarımız, randevu saatinden önce ödeme şekillerine göre yanlarında bulundurmaları gereken evraklarla hastaneye gelerek, hasta danışmanlarımız yardımıyla işlemlerini hızla tamlayabilirler.

Polikinlik saatleriniz hafta içi ve hafta sonu hangi saatler aralığındadır?

Hastanemizde, hafta içi polikinlikleri muayene hizmetimiz uzman hekilerimiz tarafından 08:30 - 17:30saatleri arasında polikinlik muayene hizmeti verilmektedir.

Hastanenizde check-up yapılıryor mu ? Check-up'ın faydaları nelerdir?

Kişinin cinsiyeti ve yaş grubuna göre farlı check-up hizmetleri verilmekte olup, gün boyunca size eşlik eden hasta danışmanlarımızın yönlendirmeleri ile aynı gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

Check-up, hastalıklarınızı erken ortaya çıkarabilmekte ve farkında olunmayan bir hastalığa teşhisi konularak da, sağlığınızın bozulmasını daha en baştan engelleyebilmektedir.

Özel Aksaray Hastanesi'nin hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilmek ve yeni uygulamalarınızdan da güncel bir şekilde haberdar olabilmek için ne yapabilirim?

216 06 06 telefon numaramız aracılığı ile hasta danışmanlarımızla konuşabilir ya da sıklıkla güncellenen www.aksarayhastanesi.com adresli internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Tüm hakları Özel Aksaray Hastanesi Aittir.
Son Güncelleme Tarihi 22.04.2019
Site Creation & Technology by BluePrint Digital Solutions