Hakkımızda

Hastanemizde, hasta ve yakınlarına şefkat ile yaklaşılacak olup, öncelikle de, hastalarımızın zarar görmemelerine yönelik teşhis ve tedavi hizmeti verilmesine özen gösterilecektir.

Op. Dr. Gökmen Kurt

Hakkımızda

       Özel Aksaray hastanesi; özveriyle çalışan alanında uzman doktorları, güler yüzlü hastane personelleri ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile 2007 yılında kurulmuştur. Artık büyüme odaklı Aksaray için dar gelen Özel Aksaray Hastanesi Fiziksel yapısı konumuyla büyümeye elverişli konumdadır. Şehrin Merkezi konumunda yer alan hastaların gönüllerinde taht kurmayı başarmış doktorları ile ancak binasının sınırlarına artık sığamaz olmuş Özel Medisaray Hastanesi ile 2013 yılında güçlerini birleştirmiştir.
        Özel Aksaray Hastanesi tıp alanındaki yenilikleri yakından takip ederek  tanı ve tedavi süreçlerine dâhil etmeyi ilke edinmiştir. Kaliteli sağlık hizmetini hak edilen konfor ve ilgiyle hastalarına sunan Özel Aksaray Hastaneleri; hastalarına ‘’kendi evleri rahatlığı’’ odaklı hizmet ile her geçen gün yenilenmeye, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz
           Sağlık hizmetinin herkesin hakkı olduğunu biliyoruz. Özel Aksaray Hastanesi, doktorlarımız ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz
          Yenilikçi, güler yüzlü,  şefkatli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider -ekonomik hastane olmayı hedefliyoruz.

Tüm hakları Özel Aksaray Hastanesi Aittir.
Son Güncelleme Tarihi 22.04.2019
Site Creation & Technology by BluePrint Digital Solutions